czwartek 16 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1422833

Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela zwykła
9 października 2022

1. W nadchodzącym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy Świętej gdyż wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie. Różaniec w te dni o 17,30 poprowadzi w kościele wspólnota Żywego Różańca a ministranci rozdadzą dzieciom naklejki.
  2. W czwartek wspomnienie bł Honorata Koźmińskiego a w sobotę św. Teresy od Jezusa.
  3. Za tydzień Dzień papieski a kolekta będzie przeznaczona na potrzeby misji.
  4. W zakrystii i biurze można składać wypominki roczne i jednorazowe.
  5. Dziś kolekta gospodarcza, Bóg zapłać za ofiarność.
  6. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które są odprawiane w kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00
  7. W czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie po Mszy o godz. 18.00. Proszę zabrać ze sobą świece.
  8. Drużyna harcerska Orkan przeprowadza zbiórkę karmy dla psów i kotów, które przekaże do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Karmę oraz kocyki można przynosić od poniedziałku do piątku na plebanię.
  9. Polecam nowy numer tygodnika Niedziela.