czwartek 9 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1419888

Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła -
9 lipca 2023 r.

1. W ostatnią niedziele sierpnia, a wiec 27 o godz. 12.00 odbędzie się Msza Święta dziękczynna za plony – parafialne dożynki. Gminne dożynki odbędą się 4 września o godz. 14.00 w Kazanicach. W tym roku proszę mieszkańców Wałdyk o przygotowanie wieńca dożynkowego, mieszkańców Grabowa o owoce na procesje z darami, a mieszkańców Wiśniewa o chleb na procesje z darami.
  2. Zapraszam do oddziału w pieszej pielgrzymce do Częstochowy – bliższe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  3. Dziś kolekta gospodarcza, Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  4. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Paweł Liberacki, kawaler z Lubawy z Magdaleną Maliszewską, panną z Grabowa.
  5. Zostało kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 8-14 października.
  6. Polecam prasę katolicką, w najnowszym numerze Niedzieli m.in. o 80. rocznicy rzezi wołyńskiej, o  problemach  apostazji, o spływach kajakowych ojców i synów, jak dbać o małżeństwo z długim stażem, jak zmniejszyć strach przed wizytą u dentysty.