czwartek 9 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1419984

Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2023 r.

1. W tym tygodniu we wtorek św. Jakuba Starszego, dzień modlitw w intencji kierowców, przewodników podróżujących i pielgrzymów. Po Mszy obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów., w środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP, dzień modlitw na rodziców, babcie, dziadków, za najstarszych parafian, emerytów i starców.
  2. Dziś w niedziele o godz. 17.00 w kościele św. Jana w Lubawie Msza Święta dla pielgrzymów, Po Mszy św. spotkanie w salce katechetycznej i możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Częstochowy.
  3. Uroczysta Msza Święta rozpoczynająca 43 Pieszą Pielgrzymkę Ziemi Lubawskiej 1 sierpnia o godz. 10.00 w kościele św. Anny w Lubawie. Wymarsz pielgrzymki około godz. 13.00. Pożegnanie pielgrzymów i błogosławieństwo na wysokości dawnego dworca PKP.
  4. Serdecznie zapraszam w środę na godz. 18.00 na Msze Swieta w czasie której podziękuje Panu Bogu za dwa lata pełnienia poługi w Grabowie.
  5. Polecam nomy numer niedzieli a w nim m.in. o tym co się stało z Apostołami.. - o misji uczniów po zmartwychwstaniu Jezusa, o zagrożeniach spowodowanych odrzuceniem prawa naturalnego przez człowieka, o modlitwie, o rodzinie Ulmów