sobota 4 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1417961

Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła – Przemienianie Pańskie – 6 sierpnia 2023 r.

1. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Dominika, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek święto św. Wawrzyńca, w piątek wspomnienie św. Klary
  2. W przyszłą niedzielę, 13 sierpnia zapraszam na godz. 18.00 na nabożeństwo fatimskie.
  3. Dziś i za tydzień przed kościołem będzie odbywała się zbiórka do puszek na zakupów kwiatów do kościoła na odpust
  4. Za tydzień kolekta gospodarcza.
  5. Seniorów proszę o zabranie ze sobą z kościoła Przewodników prawnych dla seniora, wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Polecam nowy numer Niedzieli, w którym jest mowa m.in. o niebezpieczeństwach związanych z sektami.
  7.  Proszę o modlitwę za rolników o stosowną pogodę, pomyślny przebieg żniw i obfite plony. Naszym gospodarzom, życzę błogosławieństwa Bożego w pracach żniwnych.