sobota 4 maj 2024

W tym tygodniu: 2095

Od czerwca 2009 r. 1417935

Ogłoszenia parafialne XIX Niedziela zwykła – 13 sierpnia 2023 r.

1. Zapraszam dziś na godz. 18.00 na nabożeństwo fatimskie.
  2. W tym tygodni najważniejszy dzień dla naszej parafii – odpust Wniebowzięcia NMP. We wtorek Msze święte o godz. 8.00 i suma o godz. 11.00, po Mszy procesja wokół kościoła. Kazanie odpustowe głosi ojciec redemptorysta. Na sumie zaśpiewa zespół muzyczny.
  3. Za prośbę parafian udzielam na dzisiejszą niedzielę dyspensy na wykonywanie prac przy żniwach, pamiętajmy jednak, że nie ma żadnej siły na ziemi, która mogłaby nas zdyspensować od udziału we niedzielnej Mszy Świętej. Pamiętajmy też o tym, że  nie mogę udzialic dyspensy, dopóki ktoś mnie o to nie poprosi.
  4. Dziś kolekta gospodarcza, Bóg zapłać za wszelkie ofiary, przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty do kościoła na odpust.
  5. Wtorek 15 sierpnia, dzień naszego odpustu, jest także dniem solidarności ze Słowenią, która zmaga się ze skutkami powodzi. Tego dnia przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi.
  6. Do związku małżeńskiego przygotowują się Bartosz Szulwic, kawaler z Rybną z Malwiną Zabłotną, panną z Wiśniewa.
  7. Zebrała się już grupa na pielgrzymkę do Medjugorie. Opłatę, można już wpłacać w biurze parafialnym.
  8. Polecam nowy numer Niedzieli