sobota 27 kwiecień 2024

W tym tygodniu: 1907

Od czerwca 2009 r. 1414915

Ogłoszenia parafialne XXX Niedziela Zwykła – rocznica poświęcenia własnego kościoła – 29 października 2023 r.

1. W poniedziałek i wtorek zapraszam na różaniec na godz. 17.30
  2. W środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze święte w porządku niedzielnym. Po sumie wyruszymy z procesją na cmentarz by pomodlić się na spoczywających tam zmarłych. Harcerze tego dnia będą przy bramach cmentarza zbierać ofiary na wywóz śmieci.
  3. We wtorek dzień zaduszny o godz. 10.00 Msza święta za zmarłych parafian w tym roku.
  4. Aby firmy kamieniarskie nie wwoziły pomników na taczkach na cmentarz, w bramkach stanęły słupki, które mają to uniemożliwić. Gdyby ktoś chciał wjechać z wózkiem, proszę z plebani zabrać kluczyk, który umożliwi złożenie słupka.
  5. Dla pogorzelców z Grabowa zabraliśmy tydzień temu 5433 zł. Teraz bardzo prosimy o materiały budowalne, które będzie można przywieźć pod kościół 2 listopada od godz. 13.00 do 15.00 , a potrzeba około 2 palet cementu, wapno, około 50 sztuk regipsów, bloczki, knauf, gładź szpachlową, styropian 5 i 10, kołki do styropianu,
  6. Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Michała Archanioła w Lubawie w dniach 3 listopada do 1 grudnia co piątek o godz. 18.30 organizuje kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą w kaplicy św. Franciszka.
  7. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00
  8. W zakrystii po Mszy i w biurze parafialnym można składać wypominki roczne i jednorazowe.