czwartek 9 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1419828

1. Ogłoszenia parafialne  XXXII niedziela zwykła  - 12 listopada 2023 r.

1. W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbietę Węgierską, a w sobotę błogosławioną Karolinę Kózkównę.
    2. Rolników, dzierżawiących ziemie parafialną, proszę o wpłatę podatku gruntowego w poniedziałek i wtorek po Mszy Świętej.
    3. Dziś kolekta gospodarcza, zbieramy na renowację kolejnego fragmentu muru,
    4. W lipcu odbędzie się parafialna pielgrzymka do Wilna, zwiedzimy też Troki i W październiku odbędzie się pielgrzymka śladami Jana Pawła II.
    5. Wczoraj został zamontowany profesjonalny zegar do sterowania dzwonami. Dzwony będą biły o 12.00 na Anioła Pański i pół godziny przed Mszą.
    6. Polecam prasę katolicką. W najnowszym numerze Tygodnik Katolicki Niedziela ? - jak osoby po rozwodzie mogą znaleźć swoje miejsce w Kościele, co polskie prawo mówi o rodzinie.
    .