czwartek 2 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1416735

Ogłoszenia parafialne II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2023 r.

1. Zapraszam na roraty – Msze św. o godz. 7.00, które są od poniedziałku do piątku. Zachęcam (nie tylko dzieci) do licznego udziału w tym wyjątkowym nabożeństwie o świcie. Przynośmy ze sobą światło (lampiony, świece, wkłady do zniczy). Niech trzymane w naszych dłoniach płonące światło odzwierciedla naszą gotowość na spotkanie z Bogiem. Podczas rorat dzieci będą losują figurkę Dzieciątka Jezus i otrzymują naklejki z których powstaje łódź rybacka.
  2. Dziś kolekta gospodarcza, Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  3. Ogłaszamy Rodzinny Konkurs Adwentowy na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Przygotowane prace przynosimy do kościoła w sobotę 16 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00
  4. Parafialna spowiedź przedświąteczna odbędzie się we wtorek 12 grudnia o godz. 17.00. Bardzo proszę zaplanować sobie czas, by w tym dniu się wyspowiadać.
  5. Świece Caritas i opłatki na stół wigilijny można zakupić w biurze parafialnym