czwartek 2 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1416852

Ogłoszenia parafialne III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2023 r.

1. Rozpoczynamy dziś ostatni tydzień adwentu, serdecznie zapraszam na roraty, które są sprawowane o godz. 7.00 do piątku.
  2. Za tydzień harcerze przed kościołem będą sprzedawali sianko pod wigilijny stół. Betlejemskie Światło Pokoju można odbierać z kościoła, światło to będzie płonęło w kościele aż do Pasterki.
  3. Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie szkoły podstawowej zapraszają na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia o godz. 10.00 na sali gimnastycznej.
  4. Święta Bożego Narodzenia rozpoczną się po zmroku 24 grudnia, proszę więc nie zapomnieć o świętowaniu Niedzieli by tuż przed świętami nie obrazić Pana Boga grzechem ciężkim.
  5. Plan spowiedzi adwentowej a parafiach dekanatu wywieszony jest w gablocie i umieszczony jest w Internecie, w naszej parafii spowiedź odbędzie się jeszcze w sobotę 23 grudnia od godz. 17.00.
  6. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na kościół prześladowany na wschodzie.
  7. W biurze parafialnym można nabyć świece Caritas, zastały tylko małe po 12 zł i opłatek.
  8. Polecam prasę katolicką.