Światowy Dzień Chorego 11.02.2017 Drukuj Email
Wpisany przez Iza Banacka, Klaudia Jurkiewicz   

 

Światowy Dzień Chorego 2017

 

 

Z okazji Światowego Dnia Chorego 11 lutego w świetlicy wiejskiej w Sampławie odbyło się spotkanie osób chorych z naszej miejscowości i pobliskich wsi. Zorganizowane zostało przez Radę Parafialną, Caritas oraz Akcję Katolicką. Uroczystość rozpoczęła Msza św., która odbyła się w kościele w Sampławie.

Spotkanie rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez uczniów ZS w Sampławie. Goście obejrzeli przedstawienie pt. „Kopciuszek”, zaprezentowane przez młodych aktorów ze szkolnego koła teatralnego kierowanego przez p. Barbarę Dejnę i p. Brygidę Duszak. Następnie ich młodsze koleżanki i koledzy z klasy II szkoły podstawowej rozbawili zebranych skeczami oraz piosenkami przygotowanymi pod okiem wychowawczyni, p. Ireny Zielińskiej. Po występach przyszedł czas na poczęstunek w miłej, rodzinnej atmosferze. Każdy z przybyłych gości otrzymał upominek w postaci laurki i kwiatka, który własnoręcznie wykonali uczniowie.

 

Iza Banacka

Klaudia Jurkiewicz

ZS w Sampławie

 

 


11.02.2017

 

 

logo_ugl logo_gops herb-lzs1-50x50 papacy herb kep herb_diecezji elubawa logo niedziela 1 logo lipy

Zespół Szkół
w Sampławie

Zespół Szkół
w Grabowie-Wałdykach

Zespół Szkół
w Prątnicy
Zespół Szkół
w Kazanicach
Szkoła Podstawowa
w Rożentalu
Szkoła Podstawowa
w Złotowie
Szkoła Podstawowa
w Tuszewie