OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA WIELKANOCY
BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 12.04.2026 r.
1. Wyrażam wdzięczność rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.
2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę gospodarczą.
3. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia a zarazem rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy świętej o zbiórkę do puszek na cele dobroczynne dla Caritas Diecezji Toruńskiej proszę Panie z Parafialnego Koła Caritas.
4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam osoby chętne do rozebrania Grobu Pańskiego.
5. W sobotę (18.04.) odwiedzę chorych od godz. 9.00.
6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy zapisali się w roku 2025.
7. Dziękuję Parafianinowi za namalowanie obrazu św. Siostry Faustyny i ofiarowanie jako dar dla kościoła parafialnego, który wisi na bocznej ścianie od strony zakrystii. Obraz zostanie poświęcony na Mszy św. o godz. 11.00.