UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

środa 29 styczeń 2020

Statystyki strony

Dziś: 14

Wczoraj: 88

W tym tygodniu: 246

W tym miesiącu: 4734

Od czerwca 2009 r. 883109

 

Odpust ku czci Św. Mikołaja

 

Każdego roku, 6 grudnia, obchodzimy w naszej Parafii odpust Świętego Mikołaja. Również w tym roku z tej okazji spotkaliśmy się na mszy odpustowej, którą odprawił Ojciec Sławomir Bela z Laskowic. Na mszę św. o godz. 11:00, przybyły głównie dzieci – te najmłodsze, które przyszły z rodzicami oraz dzieci chodzące do grup przedszkolnych i szkoły podstawowej w Sampławie. Tego dnia po mszy odpustowej przybył Mikołaj – biskup, który obdarował dzieci słodkimi upominkami, jabłkami i orzechami, czym sprawił dzieciom ogromną radość.

Organizatorem przygotowania 350 paczek była Akcja Katolicka i Caritas parafii Sampława.

Dziękujemy sponsorom za dobre serce i hojność.

                                                                                                                        I. Zielińska
                                                                                                                        foto. D. Kowalewska

 


07.12.2018